Proton Authenticator
Bude další migrace?
Před pár dny oznámil Proton vydání vlastního Authenticatoru. Zajásal jsem, protože Microsoft Authenticator je v něčem neštěstí. Hlavně co se týče zálohy a případné migrace. Inu nelenil jsem a nainstaloval, zapnul synchronizaci a začal migrovat - ručně. Microsoft totiž nepodpo...